תגיש לי No Further a Mystery

הרבה זה אכן לא רוב. כמה זה הרבה? יותר מאחד - זה הרבה. בגלל זה שאלתי אם אתה חושב שהוא היחיד, והוא לא - ולו רק כי רבין קרה ל"יורדים" מהארץ "נפולת של נמושות", זוכר? אז כבר יש לנו שניים.

Types are shown at the bottom of each webpage. Should you click on the groups, the dialog for enhancing classes will open.[four]

In the event you enable the Beta Feature for "השוואה חזותית", you'll have a different choice. It provides you with a fresh box at the very best of every diff page. This box will Enable you choose possibly diff procedure on any edit.

אבל מרירות הנפש קדמה להסברים והתירוצים שנועדו רק לשכנוע עצמי, הרגעת המצפון, שיכוך הספקות  והצדקה בדיעבד של נטישת חברים, משפחה ומדינה שלמרות הקשיים הקיומיים בסה"כ מיטיבה עם אנשי ההייטק שלה.

ו. המדינה לא בדיוק מיטיבה עם אנשי ההייטק - מי שיזם יודע שהמדינה משקיעה פחות ופחות (מבחינת החלק היחסי) בעידוד יוזמות חדשות, בזמן שמדינות אחרות רק הולכות ומגדילות את החלק של השתתפות המדינה בעידוד סטרטאפים צעירים. 

לצפיה ב-'הכל יכול להיות אבל מה שבטוח הוא שעד שלא תתנסה בעצמך, לא תדע!'

הכל יכול להיות אבל מה שבטוח הוא שעד שלא תתנסה בעצמך, לא תדע!

אגב צחוק הגורל הוא שהרבה יהודים שהיגרו לאירופה כדי לברוח מהסיכסוך  ( והפתרון של השמאל נכשל בגדול נכון לעכשיו ) נתקלים כעת במוסלמים רבים שמהם הם חשבו לברוח ונאלצים להסתיר את ישראליותם ויהדותם.

אם האדם שואל שוב, ניתן להגיד: מבקשת ממך לא לדבר על כך. ואם הוא ממש אטום, וממשיך: הייתי אומרת לו: הלחץ הזה ממש לא נעים לי, ואני בוחרת שלא לענות. תמיד תוכלי לצאת מהחדר, לאחר תשובה כזו שלך.

לגבי הטבע הארסי - שוב, זה כמו שלהגיד שישראל יש כל הזמן פיגועים, אה, רגע, זה לא מה שקורה אצלכם בשבועיים האחרונים ?

שלום מיכל ושלומית, אני מעדכנת ששוחחתי עם תמר והעברתי לה מידע על האפשרויות לקבלת ליווי מוויקימדיה ישראל סביב מיזמים חינוכיים לכתיבת ערכים.

וכנ"ל קורה עכשיו עם יהודי צרפת שאתם כל כך משוועים לבואם, 

ומה לעשות רוב הישראלית מרגישים בבית רק כאן וזה בגלל שהם here נולדו כאן + זכרונות  + חלק גדול מהמשפחה שעדין כאן

(יש מדינות בדרום/מרכז אמריקה עם אנשים הרבה יותר חמים מהישראלים, אך לעולם לא יכנסו לך לתוך המעיים)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “תגיש לי No Further a Mystery”

Leave a Reply

Gravatar